about-dr-herman-moghadam

کلینیک پزشکی، درمانی و دندانپزشکی یوسف آباد چندین و چندسال است که با هدف ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به نوزادان تا نوجوانان توسط دو پزشک متخصص و متعهد آقای دکتر کامبیز هرمان مقدم و خانم دکتر ربکا مناشه اف تاسیس و راه اندازی شده.

بخش های کلینیک ما

درحال حاضر این مرکز در بخش نوزادان و کودکان درزمینه بخش هایی چون: متخصص اطفال، ختنه تخصصی نوزادان و کودکان، واکسیناسیون روتین کشوری و غیر روتین، پیرسینگ گوش نوزادان و کودکان، رشد و تغزیه کودکان، زردی، آلرژی و دندانپزشکی کودکان به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند.

در بخش بزرگسالان نیز در زمینه های: تزریق واکسن پره ونار13، تزریق واکسن گارداسیل، تزریق واکسن آبله مرغان، پیرسینگ گوش بزرگسالان آقا و خانم و در بخش دندانپزشکی فامیلی و بزرگسالان، دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت فعالیت چشمگیر و با کیفیتی ارائه می دارد.

بیمه و مراکز طرف قرارداد

در بخش اطفال و ختنه با بیمه ها طرف قرارداد نیستیم اما با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد دارای بیمه های تکمیل درمان هستند امکان صدور فاکتور در نسخه پزشک میسر می باشد و بدین ترتیبت شما می توانید بخشی از هزینه های خود را در بخش ویزیت و ختنه از بیمه تکمیلی خود دریافت نمائید که این روند سال های سال انجام پذیرفته و مورد رضایت مراجعین گردیده.

در بخش دندانپزشکی با بیمه سپه و بیمه ملت طرف قرارداد هستیم و عزیزانی که دارای این دو بیمه می باشند می توانند با مراجعه به به ما خدمات با کیفیت و مناسبی را در قالب بیمه خود دریافت نمایند.

این کلینیک به صورت شخصی اداره می شود و محیط و فضای آن بگونه ای می باشد که هرکدام از بخش های بالا بدون تداخل به یکدیگر و در بهترین صورت پذیرای مراجعین خود می باشند.

اخلاق و منش مثال زدنی دکتر هرمان مقدم و خانم دکتر مناشه اف به عنوان مالکین و رهبران این مجموعه باعث شده تمامی پرسنل در کنار ارائه خدمات با کیفیت، برخوردی مشابه مدیران خود را سرلوحه کار قرار دهند و رضایت مراجعین را بر هر چیز ارجح قراردهند.

about-dr-menasheof

آدرس ما

تهران یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، بالاتر از میدان کلانتری، نبش خیابان 47 یا قاسمی ساختمان نادر طبقه 4 واحد 401
این کلینک در منطقه 6 تهران واقع شده که دسترسی اصلی آن از میدان فاطمی، خیابان اسدآبادی می باشد که هم امکان مراجعه با وسیله شخصی و هم امکان استفاده از مترو و سایل نقلیه عمومی از این مسیر میسر و راحت می باشد.
دیگر دسترسی های مطب:
خیابان ولیعصر، دوراهی یوسف آباد، خیابان اسد آبادی مستقیم تا نبش خیابان 47
میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، خیابان جهان آرا (از خیابان 50 به طرف خیابان اسدآبادی)
جنوب به شمال بزرگراه کردستان، خیابان حسین پور خیابان جهان آرا (از خیابان 50 به طرف خیابان اسدآبادی)
جنوب به شمال بزرگراه کردستان، خیابان کنارگذر بزراگره همت شرق، خیابان اسدآبادی به سمت جنوب مستقیم تا نبش خیابان 47
شمال به جنوب خیابان شیخ بهایی خیابان شصت و چهار (خیابان اصلی مجتمع آس پ) به سمت خیابان اسد آبادی

بهترین راه برای یافتن لوکیشن از طریق نرم افزارهای: Google Map، Waze،Balad ، Neshan، جستجوی مجموعه ورزشی نادر در منطقه یوسف آباد می باشد. این کلینیک در طبقه چهارم ساختمان نادر واقع شده که در بخش زیرین آن یکی از بهترین مجموعه های ورزشی این منطقه قرارداد و در تمامی نرم افزارها قابل رویت می باشد.

روزها و ساعات کاری کلینیک

روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه: 14:00 الی 17:00 و در روزهای دوشنبه و پنج شنبه 10:00 تا 13:00 می‌باشد که صرفا با تعیین وقت قبلی امکان پذیرش مقدور می باشد.

به امید دیدار و داشتن تجربه‌ای خوب برای شما و خانواده، درپناه خدا