دکتر کامبیز هرمان مقدم

بیوگرافی دکتر کامبیز هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم (متولد سال 1355 در یزد) متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان هستند.

ایشان تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردیدند. همچنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شدند.

ایشان عضو انجمن متخصصان كودكان ايران بوده و سالیان سال كه در بخش هاي مراقبت هاي ويژه كودكان و نوزادان (PICU , NICU) و در اورژانس بیمارستان گاندی، کلینیک بیمارستان پیامبران، اورژانس بیمارستان کودکان تهران فعالیت داشته اند.

شرکت مستمر در سمینارها و کنگره ها ی پزشکی و درمانی داخل و خارج از کشور و ارائه مقالات متعدد در زمینه پزشکی و بیماری های کودکان و ختنه تخصصی نوزادان در سایت های مختلف از دیگر موارد قابل ذکر در بیوگرافی دکتر هرمان مقدم می باشد.

درحال حاضر و بعداز شیوع بیماری کرونا به دلیل اهمیت موضوع دکتر کامبیز هرمان مقدم فعالیت در تمامی بیمارستان ها را تعطیل نمودن و سعی نمودن محیطی کاملا امن، استریل و فوق بهداشتی را برای ختنه نوزادان و پذیرش بیماران فراهم نمایند تا آنجا که بیشتر خدمات جراحی ما به صورت Vip ارائه می گردد و در کمتر مطبی شاهد این خدمات و امکانات هستیم.

ارائه خدمات ارزشمند و متفاوت مخصوصا در زمینه ختنه تخصصی باعث شده تا پذیرای مراجعه کنندگان زیادی از حومه تهران و شهرستان های گوناگون باشیم، بگونه ای که در خیلی سایت های معتبر ایشان را به عنوان بهترین دکتر و پزشک اطفال استان تهران و حومه و همچنین متخصص ختنه شهر ری، شهرهای ساوه، تفرش، کاشان و استان البرز و کرج معرفی نموده اند.

تخصص اصلی دکتر کامبیز هرمان مقدم

 1.  انجام ختنه تخصصی و حرفه ای نوزادان و کودکان
 2. درمان قطعی زردی نوزادان
 3. آزمون هاي تكاملي جهت تكامل طبيعي كودكان مخصوصا در زمينه رشد و وزن گیری نوزادان
 4. آسم و آلرژي كودكان
 5. حساسیت پوستی و کهیر
 6. واکسیناسیون روتین کشوری و غیر روتین
 7. پیرسینگ گوش برای تمامی سنین خانم و آقا و با شرایطی مناسب برای نوزادان و کودکان
 8. تزریق واکسن های پروه ونار 13، آبله مرغان، گارداسیل هم برای کودکان هم بزرگسالان

دیگر محسنات دکتر کامبیز هرمان مقدم

 • اخلاق و منش خوب و توانایی در برقراری ارتباط با کودکان.
 • انجام ختنه تخصصی، با سوابق درخشان.
 • ارائه راهکار های درمان.  
 • قدرت تشخصی و درمان بالا براساس تجارب ارزشمند و سوابق درخشان.
 • نظارت و حساسیت در دیزاین و و به وجود آمدن شرایط مناسب بسته به روحیات کودکان درجهت رسیدن آرامش بیشتر و به وجود آمدن محیطی خوشایند خانواده ها و کودکان.
 • به کار گیری از پرسنل مجرب و تاکید بر ایجاد محیطی گرم و صميمی.
 • ارائه مشاوره و آموزش های مورد نیاز به والدین در زمینه های گوناگون.

آموزش مراجعین قبل و بعداز ختنه، روش های مختلف ختنه توسط دکتر کامبیز هرمان مقدم، اهداء کتاب تغذیه 6 تا 12 ماهگی

لازم به ذکر هست به دلیل تخصص و علاقه فراوان ایشان به انجام ختنه  تخصصی نوزادان و کودکان، مقالات زیادی در زمینه ختنه و روش های متخلف ختنه توسط ایشان ترجمه گردیده و با جرأت می توان گفت که بسیاری از مقالات و راهنمایی ها موجود در اینترنت و سایت های داخلی از مطالب  مقالات ایشان که در دو سایت خود مطرح نموده اند و یا به صورت راهنمایی در اختیار مراجعین قرارداده اند سرچشمه گرفته.

در راستای اطلاع رسانی و آموزش بهتر خانواده ها و طبق فرمایش ایشان برگه و فیلم های مختلفی در زمینه موارد قبل ختنه و مراقبت های بعداز ختنه تهیه گردید که در زمان های مناسب هم به صورت شفاهی و هم از طریق نرم افزارهای ارتباطی و هم به صورت حضوری در اختیار مراجعین خود قرار می دهیم تا هیچگونه دغدغه و نگرانی برای خانواده ها باقی نماند و همچنین بنا به سفارش دکتر هرمان مقدم یک نوبت ویزیت رایگان ویژه بعداز ختنه و افتادن حلقه در نظر گرفته شده تا ضمن بررسی روند ختنه آموزش حضوری برای جلوگیری از چسبندگی و تنگی مجرای احتمالی به خانواده ها داده شود اهداء کتاب تغذیه 6 تا 12 ماهگی نیز در همین راستا توسط ایشان انجام می پذیرد.

با توجه به موارد ذکر شده می توانیم ادعا کنیم که ما تنها مطب و کلینک ختنه ای هستیم که چنین وقت و خدماتی را به مراجعین خود ارائه می داریم و اگر بگوییم که خدمات ختنه ما به صورت VIP می باشد اقراق نکرده ایم و این امر میسر نمی شد مگر به خاطر اهمیت و توجه ویژه دکتر هرمان مقدم به امر ختنه و سلامتی جسمی و آینده جنسی نوزادان و کودکان پسر

همچنین دکتر کامبیز هرمان مقدم توانایی ختنه به به روش های مختلف از جمله روش سنتی (جراحی با لیزر)، روش های نوین چون روش گومکو (Gomco)، روش رینگ یا حلقه (plastibell)، و روش موگن (mogen) را دارند. اما با توجه به تحقیقات و مقالات ذکر شده و همچنین تجربه گهر بار ایشان بهترین روش برای زیر یکسال روش رینگ یا حلقه (plastibell) و برای بالای یکسال روش سنتی (جراحی با لیزر) پیشنهاد و انجام می شود مگر در موارد خاصی که نیاز به تغییر روش می باشد.